Sport ja FitnessJalgpall

Kiireim penta-trick ajaloos jalgpalli

Paljud inimesed, kes ei ole väga haritud jalgpalli, arvan penta-trick - see on haruldane ja imeline. Jah, tõepoolest, on võimalik mitte väljastada palju. Ajalugu aga teab piisavalt, kui mängijad viskas net vaenlase viie helge pea. Noh, kõige kuulsam tuleb öelda.

Enamik "värske" kirjed

Alles 23. september 2015, Robert Lewandowski mängija Müncheni "Bavaria", ilmus teine pool asendada. Saksa klubi ajal kaotas punktisumma 1: 0 tema rivaali, "Wolfsburg". Kuid Lewandowski tuli vähem kui kümme minutit viskas vastaste viie eesmärke. See oli uskumatu mängu, mis kaua meeles pidada, et mängijad, fännid.

Vaid kaks nädalat, et saavutada "Poola Gunner" vastavalt Robert korduv Sergio Aguero, mängija, "Manchester City". Kolmandaks oktoobris ta viskas viis väravat järjest värava FC "Newcastle". See oli ka muljetavaldav penta-trikk. On teada, millist mõju selliste "aktiivne" mängijad. Luck, distsipliini, kontsentratsioon, soov, motivatsioon, tähelepanu kõrvale rivaalid - mass võimalusi, ja võib-olla kõik koos. Aga võib öelda enesekindlalt - viis väravat ühe mängija haruldus ei ole. Ja seda saab näha näiteid.

Kõige erksad kirjed

Seega kiireim penta-trikk jalgpalli kuulub Robertu Levandovski. Ja kuidas teised saavutused? Paljud neist. Bas Dost FC "Heerenveen", mille eesmärk ei ole küll kõige kiiremini penta-trick, kuid igal juhul silmatorkav. 5: 0 - ja "Excelsior" on lüüa.

Dzhermeyn Defo alates "Tottenham Hotspur" - autor esimese penta-trick uuel aastatuhandel ning samaaegselt kolmas selline saavutus kogu ajalugu Premier League. See oli aastal 2009, on mängu vastu FC "Wigan".

Dimitar Berbatov 2010 vastu "Blackburn" on välja armas penta-trick, alates teisest minut mängu ja lõpetas seitsmekümnendatel. Nii ta sai resultatiivseim hooaja.

Miroslav Klose, mängija "Lazio", 39 minutit mängu seisu "Bologna" viis ilus eesmärke. See on esimene selline sündmus viimase 27 aasta jooksul ja kolmanda penta-trick ajaloos Serie A.

Carlos Eduardo, mängija "Nice", viskas meeskonna "Guingamp" 5 hea eesmärgid - alustades 12 minutit ja lõpeb 64.. Lõpuks Luiz Adriano, mängides osa "Shakhtar" vastu nõrk ja tagasihoidlik BATE viis korda tabas värava rivaalid Valgevene.

Kasutab kolm kuulsused

Ja lõpuks väärib rääkis saavutustest kolm mängijat, keda peetakse kõige populaarsem ja tuntud. Esiteks - see on Cristiano Ronaldo. Ta on kavandatud viis eesmärkide vastu FC "Espanyol", ja üks neist on rakendatud penalti. Väärib märkimist, et see on teine selline trikk Ronaldo. Samal aastal, veidi varem, ta oli väljastanud penta-trick "Granada". Aga "Espanol" - raskem vastane.

Seejärel tuleb Ramadel Falcao, kes viskas 5 väravat net, "Deportivo" 43 minutit. Aasta 2012 - ajal, mil mängija on kasutusele õuduseks kogu jalgpalli Euroopas.

Ja muidugi, Leo Messi ja tema fenomenaalne viis väravat väravas "Bayer" Meistrite Liiga - mainekama klubi turniiri. Jalgpallur väga elegantne "allkirjastatud" mitu korda eesmärk. Ja see oli põnev.

Noh, te võite arvata, mis ees ootab on palju hämmastav penta-trick, sest jalgpalli - mäng, mis pidevalt üllatab. Me võime ainult vaadata vasteid!