ReisimineHotellid

Külalistemaja mere ääres, Gelendzhik: majutusvõimalused, teenused, arvustused

Suvel on huvitatud kõik puhkuse küsimused. Kõigilt saab endale lubada kuulsate kuurortide luksushotellid. Me tahame pühendada oma artiklit Gelendzhikis vaba aja veetmise võimaluste ülevaatamisele . Kõige mugavam variant on külalistemaja mere ääres. Gelendzhik - ilus kuurortlinn, mis lihtsalt ei saa seda endale lubada. Parim koht perepuhkuseks lihtsalt ei leia. Kõige populaarsemad on Gelendzhiku külalistemajad Musta mere rannikul. Inimesed ei soovi puhata, et veetma liiga palju aega, nii et kõik otsivad rannas asuvat majutust.

Külalistemaja mere ääres (Gelendzhik)

Külalistemaja Raduzhnaias asub mere lähedal. Rand on vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel. Kõik hotelli hoonetel on vaade merele. Nad asuvad viiekümne meetri kaugusel veekogu rannast. Hotell asub arenenud infrastruktuuriga kohas. Läheduses on kõike, mida vajate puhkuseks: toidu turg, kohvikud, kauplused, transpordi peatused, delfinaarium, veepark, mänguväljakud.

Külalistemaja mere ääres (Gelendzhik) pakub oma külalistele 14 tuba. Hotelli eripära on see, et mõnes toas on väike köök ja muidugi ka vannituba. Tubades on mugavad mööbel, konditsioneer, televiisor. Köögis on pliit, veekeetja ja külmkapp. Hotelli elanikud saavad süüa ka kodune vene köögi kohvikus.

Külaline "Maja mere ääres" (Gelendzhik) pakub külalistele võimalust kasutada sauna, pesu, pagasiruumi, autode parkimist. Seal on Wi-Fi. Kõik toad on kujundatud klassikalises stiilis.

Kesklinn on hotellist kümne minuti jalutuskäigu kaugusel. Lennujaam on kaheksa kilomeetri kaugusel.

Vaatamisväärsjate arvustused

Kõik hotelli külalised tähistavad head personali. Kuid arvustused tubade kohta on natuke vastuolulised. Keegi on väga rahul, kuid keegi ei meeldi mööbli ja ebapiisava köökide komplekteerimisega. Külaliste parkimine on väike, sest hooajal peavad puhkajad sõitma lähima makstud autoga. Kuid kõik väiksemad puudused toovad kaasa mere soodsa asukoha ja läheduse.

"Kuldne liiv"

Arvestades külalistemaju Gelendzhikis mere lähedal, tasub meeles pidada "Golden Sand". Hotellis on hea asukoht. Liivarandale vaid kolm kuni neli minutit jalgsi, pealinna rannale - viis, sama, mis muldkeha. Keskust saab mõne minutiga jõudmiseks ja veekeskus on viie minuti kaugusel. Läheduses on turu- ja toidupood. Hoovis on parkimine tasuline (asetatakse ainult kolmele autole). Hotelli lähedal saate auto tasuta panna.

Puhketeenusteks on Internet, pesumaja, triikraud, mikrolaineahi, suitsuvaba tsoon, roheline õue ja suve vaatetorn, ekskursioonide korraldamine. Tubades on mittesuitsetajatele mõeldud toad. Hotell ei võta lemmikloomadega ühendust.

Külalistemaja ise on kolme korruseline hoone, mis asub viie minuti kaugusel uuest muldkehast. Vaatega mägedele ja merele. Koht on vaikne, valju muusika ei ahvatle külalisi. Igal korrusel on terrassil köök. Tubades on dušš. Tubades on televiisor, külmkapp, kaheinimesevoodi ja lahtikätt. Köögid on vajalikud nõud. Puhastamine toimub üks kord iga kolme päeva järel.

Mis on hea külalistemaja Golden Sand?

Üllatuslikult on külalistemaja "Golden Sand" suhtes silmapaistvamad näitused ja arvustused kõigil siin viibivatel turistidel. Hotelli tähelepanelik ja sõbralik omanik väärib erilist tähelepanu. Külastajatele on tubad hea ja puhas, ka territoorium. Korterite mööbel on uued, Interneti kiirus on kõrge. Üldiselt on kõik külastajad selles hotellis rahul, on keegi pettunud.

Arvestades külalistemaju Gelendzhikis mere lähedal, pöörake kindlasti tähelepanu "Kuldsele liivale". Altribud kahe ranniku lähedal, saate alati valida, kuhu minna.

"Puhkus mere ääres"

Külalistemaja "Puhkus mere ääres" (Gelendzhik) asub Tolstoi pealinna rannas (kivimajas) väga lähedal. Hotellitoas olev puhkus on mõeldud neile turistidele, kes eelistavad vaikset erasektorit eemal vaeva ja sebimine. Hotelli hinnad erinevad sõltuvalt kategooriast. Seal on turistiklassi toad, mis maksavad inimesele 600-700 rubla päevas, samuti on ühe- ja kolmetoalised köögiga toad. Korter on lihtsalt sisustatud. Puhkemaja sisehoovis saavad puhkajad suurepärase ajaga grillida.

Külastajate sõnul on külalistemaja üsna vastuvõetav võimalus mereelanikele, muidugi, kui inimesed ei otsi super-tingimusi. Hotell on puhas, mugav, kuid lihtne, kuid seda rohkem kui kompenseerib rand läheduses.

"Maja mere ääres" Kurzalnaya tänava 8 (Gelendzhik) juures

Külalistemajad mere ääres pakuvad mitmesuguseid majutusvõimalusi: alates lihtsatest kuni stiilsete tubade juurde. Maja mere ääres on väga kaasaegsed toad. Samal ajal asub hotell kaldast vaid kaheksakümne meetri kaugusel. Korteriühistu siin on esitatud üsna avarates tubades, kus on konditsioneer ja internet. Korterite kategooria on väga erinev. Sul on võimalik pakkuda nii eelarve valikut kui ka oma köögi ja individuaalse sissepääsuga tuba.

Kõik korterid on kujundatud kaasaegses stiilis. Igas toas on külmkapp ja vannituba. Elastses korteri elanikele ja pooltele sviitidele on põrandal ka ühine köök. Lisaks sellele on hotellist väga lähedal head restoranid. Nii et küsimused toiduga ei tohiks tekkida. Selline mugav asukoht muudab külalistemaja huvipakkuvaks võimaluseks. Pealegi olid külastajad rahulolematu ülejäänud. Eriti mugavad toad koos oma köögiga. Kuid majanduses on ühist kööki korterid kaebusi kõigi vajalike seadmete pingetuse ja puudumise kohta.

Külalistemaja «Akropolis»

Kui te kavatsete külastada Gelendzhikit, on külalistemajad mere ääres hea puhkusekoht. Kuid peate kõvasti tööd tegema ja leidma kõige sobivama võimaluse.

Võimalik, et olete huvitatud külalistemajast valju nimega "Acropolis". See on hea asukoht. Näiteks liivarandale vaid viis minutit jalgsi, pealinna rannani - seitse ja kesklinnast - vaid viis minutit. Tootega üldiselt pole probleeme, kuna kauplus asub hotelli hoones.

Külaliste käsutuses on külalistemajas ühine köök, kus saate süüa söögisaalis, kus on soovi korral standardne menüü ja nõud. Voodipesu, rätikute vahetamine ja korterite koristamine toimub külaliste soovil.

Külalistemajas on kööginurga toad, juuniorsviit ja kahetoalised korterid. Põhimõtteliselt on palju valida.

Hotelli arvustuste arvustused on väga vasturääkivad. Paljud väidavad, et broneeritud tubasid ei pakuta, Interneti puudumine, lõpetamata köögid ja üldiselt kehv teenindus. Erilised raskused tekivad pesu vahetamisel ja ruumi puhastamisel. Teised reisijad aga olid kõik rahul.

Järgmise sõna asemel

Gelendzhik on suurepärane linn puhkuseks igal ajal. Noh, suvel on see lihtsalt suurepärane koht. Mis on väärt ainult uut muldkeha ja Safari parki. Linna kasvab šikk männ, nende aroom on segatud mereõhuga. See kombinatsioon on tõeliselt maagiline. Kuurordi peamine eelis on uskumatult puhas vesi ja rannik. Sa ei näe prügi mägesid kuskil. Nad saavad jälgida linna puhtust. Gelendzhiku suur eelis on kahte tüüpi randade olemasolu: kruus ja liiv. Võite valida mis tahes. Jah, siin on midagi näha. Näiteks minge Abrau Durso juurde, vaadake kohalikku tehast ja proovige veini.

Vaba aja veetmiseks saate valida eelarvevaliku - külalistemaja mere lähedal. Gelendzhik ei lase sul igavaks saada. Puhkus siin, kindlasti meeldib see.

Copyright © 2018 et.birmiss.com. Theme powered by WordPress.