Sport ja FitnessJalgpall

EURO 2000 tulemused ja fakte

EURO 2000 võttis kaks riiki - Belgia ja Holland. See juhtus esimest korda ajaloos. 11. Euroopa meistrivõistlused oli põnevam kui turniir 1996. Osalevad meeskonnad UEFA EURO 2000 oli 16. kokkupandavad rahul publiku põnev matš ettearvamatud tulemused. Paljud nõrk meeskonnad suutsid esitada tunne, mängides tähe kompositsioone. EURO-2000 Vene meeskond ei suutnud välja tulla.

täpsustus

See ei olnud osavõistluse aistinguid. Kõige huvitavam rühma algas Prantsusmaal, Ukraina, Venemaa, Island, Armeenia, Andorra. Jõudmiseks võitlesid neli meeskonda. Kolm alustades mängud Venemaa esines tõrkeid. Aga siis meeskond suutis anda võimas kuut mänge. Kui viimane mäng Venemaa, tegi vea, taga Ukraina, mis hiljem andis viis Sloveenia play-off. Prantsusmaa läks EURO 2000 esimese koha.

grupp A

Sinna tulid: Portugal, Rumeenia, Inglismaa ja Saksamaa.

Rühmas etapi Rumeenia koondise oli midagi uskumatut. Ta suutis võita Inglismaa tulemusega 3: 2 ja mängis viiki Saksamaaga. Ainult Portugal suutis lõpetada rumeenlased. Väga halvasti käitunud Inglismaal, olles võitnud ainult võit. Jätmine oli Saksamaa, olles kaotanud kaks mängu ja joonistatud. See tase mäng sakslased UEFA EURO 2000 jalgpalli ei oodanud keegi.

Playoff välja Portugal ja Rumeenia.

grupp B

Rühmas olid: Itaalia, Rootsi, Belgia ja Türgi.

Puudus tunne. Itaalia, olles lemmikud, võttis esimese koha, heleda mäng ei olnud. Teise koha eest ülejäänud meeskonnad võitlevad rühma. Belglased hästi alustanud, lüües Rootsi esimese mängu, kuid siis aeglustada ja andis viis Turks 0: 2 sooritades ees teiseks.

Playoff ta läks Itaaliasse ja Türgi.

grupp C

Rühmas olid: Hispaania, Jugoslaavia, Norra ja Sloveenia.

Hispaania grupis pidi olema selge lemmik. Kuid seda ei juhtunud. EURO 2000 jalgpalli mäletatakse nende ebaselge alguses. Esimeses mängu meeskonna kaotas Norra tulemusega 1: 0. Sloveenia ei andnud aistinguid, kaotamata 2: 1. Väljumiseks mängudega Hispaania oli võita Jugoslaavia. Autor 90. minut Jugoslaavia viinud punktisummaga 3: 2. Alguses extra-time karistus võrreldes hispaanlased kaudu, kuid sellest ei piisa. Viimase sekundi Hispaania suutis imet punktisüsteem neljanda värava.

Playoff viimase Hispaania ja Jugoslaavia.

grupp D

Rühmas olid: Holland, Prantsusmaa, Tšehhi ja Taani.

Tikud grupis mäletatakse mitte ainult põnev mäng, vaid ka kohtunike skandaal. Duel Holland, Tšehhi toimus ajutistele. Tšehhi juhtis mängu ja mäng lõppes. Tundus, et Holland põrge. Lõpus mängu väga küsitav ebameeldiva kohtunik määrata karistuse, mis on ellu viidud.

Nad jõudsid mängudega Hollandis ja Prantsusmaal.

veerandfinaali

Kohtumise Hispaania-Prantsusmaa oli kõige huvitavam EURO 2000 veerandfinaali. Kompositsioonid mõlemad meeskonnad oli muljetavaldav. Hispaania alustas väga enesekindlalt, kohe loonud mitmeid ohtlikke hetki väravate Prantsuse, kuid väravavaht mängis usaldusväärselt. Ühel hetkel Djorkaeff muudab standard ja Zidane saadab palli ülanurgas. Viis minutit hiljem, Hispaania ja teenis penalti. Djorkaeff viimasel hetkel uuesti võtab Prantsusmaa edasi. Päris lõpus Hispaania on võimalus, kuid Raúl suutnud koguda koos "punkt".

Duel Holland, Jugoslaavia pidi olema põnev. Hollandi enne mängu ei peeta selge lemmikud, lisaks paljud ei näe neid poolfinaalis. Kuid Jugoslaavia, mis näitas rühma uskumatu mäng, hävis Hollandi. Paljud analüütikud ei suutnud seletada seda ebaõnnestumine. Holland ka leidnud parima mängu turniiri võitnud tulemusega 6: 1.

Rumeenia opositsioon ei suutnud üllatada Itaalias. Alates meeskond, mis õnnestus võita Inglismaa grupivoor lootsime rohkem. Totti ja Inzaghi punktisüsteem palli, Rumeenia saadeti koju. Unprepossessing mäng silma paistnud George hadzhi, kes teisel poolel sai kaks kollast kaarti.

Mängus Portugal-Türgi lemmik oli ilmne. Nuno Gomes kogutud kaks korda, viskasid Turks otsa turniiri. Türgi väljumise playoff oli juba suur saavutus, nii Pettunud hüüab fännid ei olnud.

poolfinaal

Duelli Madalmaad ja Itaalia oli kaunistamiseks turniiri. See ei olnud finaali UEFA EURO 2000, kuid ei ole halvem süütama. Lemmikuid peeti Hollandi. Neil oli säravamaid rünnak, mis on juba suutnud muljet publik. Itaalia vastu tasakaalustatud kaitsele. Itaallased pidid mängima kümme meest 34. minut. Kaks karistused kehtestati Toldo värava, kuid mäng väravavahi ja Rod lahkus itaallased mängu. Kõik oli otsustatud karistus shootout, mis Itaalia oli stabiilsem ja edasi.

Mängus Portugal-Prantsusmaa murdis teises reas. Peamiselt ajal meeskonnad viskas palli ja liikus mängu arvesse ekstra. Päris lõpus kohtunik määrab karistuse süüteo eest, mille eest on pool kohtunik. Zidane õigesti rakendanud standardi ja viisid Prantsusmaa lõplikku.

EURO 2000 finaali

See põnev UEFA ei suutnud lõpetada pleekinud lõpuni. Ja nii see juhtus. On 55. minut, itaallased läks edasi tänu eesmärk Delvecchio. Lõpuni poole hoidsid ära. On lisatud hetke pall on väravas Itaalias. Lisaajal Prantsusmaa viskas "kuldne" eesmärk ja kisub trofee UEFA EURO 2000. Prantsusmaa-Itaalia - kõige huvitavam mängu oli finale aastaid.

Turniiri korraldajad toonud suurt kasumit. Tikud külastanud miljonid fännid. EURO 2000 andis publikule palju positiivseid emotsioone ja huvitav võitleb.

Copyright © 2018 et.birmiss.com. Theme powered by WordPress.