Sport ja FitnessJalgpall

FIFA World Cup 1998. Meeskonnad, hinded

1998. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused toimus Prantsusmaal, paljudes linnades ja tõi üksteisega paremat võistkonda üle maailma, kes esindavad au oma riigi. Kuid võidu saanud ainult üks, nii et nad võitlesid täie jõuga viimase sekundi võitlevad iga palli. See meistrivõistlustel oli kuueteistkümnenda ajalugu ja ta toimus nagu tavaliselt suvel. Laul Cup of Life Ricky Martin (ingliskeelne versioon tema löögi La Copa de la Vida) - ametlik hümn 1998 FIFA World Cup. Kas see turniir oli erinev kõigist eelmistest? Ta ei ole lihtsalt erinevad, kuid oli revolutsiooniline muutunud lõplik Turniiri esimest korda oli kakskümmend neli meeskonda, nii palju kui kolmkümmend kaks. Kuid World Cup 1998 meelde, muidugi mitte ainult seda, vaid ka suur hulk põnevaid vastet.

Toimumiskoht

Iga inimene on täielikult ise, mis toimus World Cup jalgpalli 1998. - see juhtus Prantsusmaal. Aga see on väärt märkimist, et mängu ja viimane osa turniir toimub üks kord kümne linnades üle kogu riigi. Sel juhul kaasatud olid suured staadionid, nagu "velodroom" Marseille (60 miljonit vaatajat) ja "Parc des Princes" Pariisis (49 tuhat inimest) ja väike - "Parc Lescure" Bordeaux ja "La Mosson" in Montpellier (mis ei sisalda rohkem kui 35 tuhat inimest). Suurim staadionil Turniiri oli "Stade de France" in Sen Deni, mis mahutab 80000 pealtvaatajat. Nagu näete, linna ja staadioni, kus meistrivõistlustel toimus, olid väga erinevad, kuid neil on vaimus turniiri, mis toimub kuni kuu lihtsalt jalad üle kogu riigi. Prantsuse juurdumine oma koondise vaid ka suur hulk inimesi teistest riikidest tuli toetada oma lemmikuid.

grupivoor

FIFA World Cup 1998, nagu te teate, on laiendatud 32 võistkonda - vastavalt ja rühmade arv suurenes kaheksa. Selle tulemusena igast grupist kaks käsud, mis seejärel mängis koos lõpliku 1/8. A rühma olid lemmikute meistrivõistlustel Brasiilia äriühingute norralaste ja šoti marokolased. Oodatud rühmast läks brasiillased ja Norra kuue ja viie võrra.

B alagrupis olid tavatsiillasi, itaallased, austerlased ja Cameroonians, ja siin ka ei olnud üllatusi - itaallased ja tavatsiillasi välja rühm, on see, et koondise Tšiili teinud napilt pärast mängides kolm mängu viigiga, kuigi oodata seda palju.

Rühmas C olid võõrustajad tiitel, mis kergesti edasi järgmisesse vooru, võites kõik paarilised võitu. Prantsuse firma tehtud taanlased, jättes maha Lõuna-Aafrika ja Saudi Araabias. Aga rühm D oli esimene üllatus - playoff ei jätnud Hispaania meeskond kaotas avamise meistrivõistlustel, rahvuskoondises Nigeeria, mis lõpuks võitis esikoha rühma, samas kui teine osutus Paraguay. Bulgaaria ühe punkti lõpetanud viimasel kohal. Rühma E oli väga pingeline lahing, ja alles hiljuti ei olnud selge, kes ilmub mängudega. Selle tulemusena sama arvu punkte järgmise etapi ja me möödunud Hollandi Mehhiko ja Belgia põhjakorealased lendas välja turniiri.

Rühmas F peaaegu kõik see oli algusest peale selge - Saksamaa ja Jugoslaavia olid väga tugev, vaid Ameerika Ühendriikide võiks muuta need vähemalt mõned konkurentsi - kuid nad ei suutnud, samuti Iraani. Teine ootamatu läbimurre tuli rühma G - Rumeenia koondise olnud tugev ja grupp Inglismaal, Colombia ja Tuneesias etteaimatav kõva võitlus ellujäämise nimel. Kuid lõpuks rumeenlased olid esimesed, jättes maha Colombia, kuna Briti teisel positsioonil. Noh, viimane grupp - H - argentiinlased vaikselt välja esiteks, horvaadid teisest, samal ajal kui Jaapan ja Jamaica on jäetud välja turniiri. Pärast grupivoor 1998 World Cup, kolis ta laval 1/8 finaali.

1/8 finaalid

Praeguses etapis jalgpallikoondis, kes võttis esimese kahe koha oma rühmade mänginud üksteist "lennult". Mängida ühe mängu ja võitja läheb järgmise etapi turniirile. Turniiri lemmik Brasiilia meeskond võita Tšiili meeskond purustamine skoor 4: 1, tänu topelt Sampaio ja Ronaldo ja nende tuleviku vastased taanlased alistasid nigeerlased sama punktisumma - ja eristada Moeller, Laudrup, Liiva ja Helveg. Gollancz palju raskusi pekstud Jugoslaavlased - 2: 1, Bergkamp avas punktisüsteem, Komljenovic ühtlustunud ja ainult teise hetke lisatud Davids haaras võidu tema meeskond.

Kohtumise osutus Briti ja argentiinlased on väga tähelepanuväärne - alguses mängu meeskonnad vahetatud viskas karistuse siis Owen tõi Inglismaa edasi, Sanetti ühtlustunud. In the end, kõik oli otsustatud karistus shootout, kus argentiinlased olid õnnelikum. Itaallased oma kaubamärgi catenaccio stiilis võita norralased 1: 0 (eesmärk värava autor oli Vieri) ning Prantsuse kannatanud šokk staadionil "Stade Bollaert-Delelis", mida nad mäletavad kaua - normaalaja mängu vastu Paraguay eesmärke ei olnud, ja ainult teine lisatakse poole Blanc suutis seisu kuldne eesmärk. Sakslased äkki hakkas andma teed mängu ajal mehhiklased, kuid Klinsmann ja Bierhoff võiks otsustada tulemuse kasuks Saksa rahvusmeeskonnas. Noh, horvaadid alistas rumeenlased skooriga 1: 0 - Suker viskas ainus eesmärk penalti. Vastavalt määruste turniiri Jalgpallimeeskonnad juba tead oma vastased järgmises etapis.

1/4 finaalid

Väga huvitav mängu andis fännidele meeskonnad Brasiilia ja Taani - on juba teine hetke Jorgensen toonud taanlased löögile, kuid Bebeto võrdsustas kümme minutit hiljem. Siis Rivaldo viskas teise eesmärk taanlased teisel poolel suutsid viigivärava jõupingutusi Laudrup, kuid Rivaldo viskas kaks korda ja juhtis brasiillased poolfinaali - 3: 2. Hollandi kordasid oma eelmise mängu, kuid vastu Argentina rivaalid - Kluivert viskas alguses, kuid pärast viit minutit Lopez ühtlustunud ja ainult tööseisaku ajal viimase kolme minuti Bergkamp tõmmatud võidu. Prantsuse oli ka sarnane vaste puudumisel paljastada võitja Itaalia vastu peamine ja lisaaega. Aga hosts võitis karistuste, sest otsustav hetk Di Biagio tabas latti. Kuid viimase matši üllatus oli horvaadid, kes shutout lüüasaamist sakslased skoor 3: 0 (väravate Jarni, Vlaović ja Suker).

1/2 finaalides

Poolfinaali kaks uskumatu lahingud, ja leidis, et top kaks võistkonda, ja on tuvastatud kaks võistkonda, mis mängivad mängu kolmanda koha. Mängus Hollandi ja brasiillased Ronaldo avas punktisüsteem ja Hollandi koondise suutnud võrdsustada tema ainult kolm minutit enne kohtumise lõppu - oli Värava Kluivert. Kui karistus shootout kangelane päev oli Taffarel, Brasiilia väravavaht, kes tabas kaks neljataktilise Hollandi samas brasiillased on rakendatud kõik neli. Aasta esimesel poolel mängu Prantsuse ja horvaadid möödunud ilma eesmärke, kuid teine algas väga nutikalt - kohta 46 minutit avas punktisüsteem Suker ja 47 Thuram võrdsustas ta. Ja sama Thuram, kes sai kangelane mängu, tõi Prantsusmaale, et ta võitis 2: 1, jättes tulemuse lõplik.

Match kolmanda koha

Kohtumise kolmanda koha oli hõivatud - Horvaatia läks juba 13 minutit tänu eesmärk Prosinečki, kuid pärast kaheksa minutit Zenden ühtlustunud. 35 minutit Suker horvaadid viis taas edasi, ja enne mängu lõppu, skoor jäi muutumatuks - 2: 1, Horvaatia koondise võitis pronksmedali.

finaal

Noh, lõplik vahel hosts ja lemmikute oli üllatavalt ühepoolne. Juba esimesel poolel, Zinedine Zidane viskas kaks korda Taffarel väravad ja kolmandal minutil lisatud Emmanuel Petit maetud brasiillased - 3: 0 ja Prantsuse võita World Cup kodus.

resultatiivseim

Davor Suker Horvaatia koondise oli parim väravakütt Turniiri punktisüsteem kuue eesmärke seitse mänge. Aga see on ka märkida, Kristiana Veri ja Gabriel Batistuta, kes põgenes Shuker ainult üks pall, kuid veetis kaks partiid vähem.

Copyright © 2018 et.birmiss.com. Theme powered by WordPress.