Kodu ja perekondRasedus

Kuidas loota võitluses? sünnimärgid

Oodates beebi naise keha läbib dramaatilisi muutusi. Seega keha valmistub oluline protsess - perekondadest. Kuidas loota võitluses? See küsimus on sageli küsitakse emad oma arstiga. See artikkel ütleb teile põhisümptomite tööjõu. Võite ka teada, kui palju viimase lahingu ajal lapse sündi ja kuidas õigesti täpselt nende kestus.

Sünni- ja nende sümptomid

Enne teada, kui palju viimase võitlus ja kuidas neid tuleb korralikult kaaluda, on vaja öelda paar sõna protsessi sünnitust. Võttes beebi võib olla tähtajaline või enneaegne. Enamikul juhtudel on see loomulik protsess moodustab perioodi 37-40 rasedusnädalal.

Sünnimärgid naistel võivad olla erinevad. Mõnes olukorras naine ei tähele mingeid sümptomeid. Teave uue protsessi see teatatud ainult võitluses. Mõtle põhisümptomite alguses või läheneb sünnitust.

Valang lootevesi

See funktsioon on absoluutne. Kui naine plahvatuse loote põie ja tuhnis läbi vee, siis mõne tunni pärast, ta kohtub oma lapsega. peatada protsess ei ole enam võimalik ilmnemist. Laps ei saa eksisteerida ema üsas ilma lootevesi.

Isegi kui tulevikus ema ei ole kokkutõmbed, arstid teha oma stimulatsiooni või nõudma keisrilõiget.

korgist expectoration

Koolitus hooaeg kestab lühikest aega ja ei põhjusta ebamugavust. Kuid nad võivad vallandada heakskiidu lima tropp. See haridus hakkab kuju võtma algusest raseduse. Väikesed kokkutõmbed kaasa avaldatu emakakaelakanalist. Sellepärast lima plug lihtsalt jääb sellest välja.

Mõningatel juhtudel, toru ei saa taanduda sündi. Kui see haridus tuli välja, siis see ei tähenda alguses hetkeline loomulik protsess. Ehk tööjõu algab mõne tunni jooksul või nädalat.

kokkutõmbed

Kuidas aru saada, mis varsti juhtub kauaoodatud kohtumine laps? Üks märke kohale võitlevad. See protsess on käivitunud hüpofüüsi ja mõjutab emaka seisukorras. Akronüümid suguelunditel võib olla tõsi või koolitust. Ainult esimesel juhul on see protsess paratamatult kaasa lapse sündi. Vaheline aeg kokkutõmbed järk-järgult vähendada ja nende pikkus muutub enam.

Kuidas loota võitluses?

Kui sul on juba lapsed, siis ilmselt tead, kuidas minna võitluses. Poeginud naised võivad osaleda ka erikursused, mis on toimunud iga sünnituseelse kliiniku. Seal kogenud ämmaemandad ja günekoloogid rääkida protsessi sünnitust. Ka arstid teatatud rasedate kuidas lugeda võitlust ja mitte segi ajada neid eelkäijad.

Kui tunned pinget kõhus, see on alguses võitlust. Samal hetkel rase ema võivad veidi erineda hingamine ja pulss. Lõpp võitlust kui suguelundite sisaldades täielikult. Tuleb märkida, et mitmed teised omadused on koolituse reaga. Kuidas sa tead, et see oli neile? Nende kestus on ebaregulaarne ning lõhe ei langeks.

Järgmine lahing võib tulla pool tundi ja viis minutit. Tuleb märkida, et sagedus emaka kokkutõmbed intensiivistunud pärast purunemist lootevesi. Kui olete märkinud esimese võitlus, kirjutada selle pikkus. Pärast seda sisestada vahe saadud kärpeid. Järgmine võitlus võiks olla pikem, kuid mitte kunagi kestus ei ole vähenenud. Sageli esimese niite kestab 10 sekundit ja uuesti toimub pärast 20 minutit. Järgmine võitlus võib minna 15 sekundit. Järgmine kokkutõmbumine toimub pärast 17 minutit. aega variatsioonid võivad olla erinevad. Mõned naised võitlevad alata äkki ja kestavad poolteist minutit. Sel juhul lõhe nende vahel on umbes 5 minutit.

Teine etapp tööjõu ja võitlus

Kuidas lugeda tungosta sel perioodil? Teises etapis tööjõu emakakaela dilatatsioon jõuab 4-5 sentimeetrit juba. Pärast seda kokkutõmbed sagenevad ja kauakestvad. Uus ema on väga raske täpselt oma aega. Võite küsida abi personali sünnitusmajas. Paarismängus sünnitust kokkutõmbed loota aitab abikaasa.

Kokkupõrked teisel etapil tööjõu võib kesta poolteist või kaks minutit. Vahekaugus kärped on ligikaudu 30-120 sekundit. Väärib märkimist, et selles etapis tunne päris valus.

Alternatiivse arvutamise meetod võitleb naiste

Kuidas loota võitluses veel? Praegu on erinevaid arvuti ja telefoni programmid, mis aitavad teha arvu. Sel juhul naine lihtsalt vajutage nuppu, mis ütleb, et lahing on alanud. Niipea kui ebamugavust ja kõhu pinge on möödas, vajutades teises võtmes. Seadmete üksi loeb kestus matši ning lõhe nende vahel.

Mõnes sünnitushaiglatele on selliste süsteemide puhul, mis tehakse iga uue ema. Nad mitte ainult lüüa südamelööke ja loote oma tegevust, vaid ka seisundi jälgimiseks genitaale. Kõik emaka kokkutõmbed kantakse paberile ja arst saab hinnata seisundi naiste eri etappidel tööjõu.

Wrap-up ja sõlmimise väike

Nüüd saate teada märke sünnitust ja võitleb. Kui tunnete kokkutõmbed, kõhu pinge või valu, kohe hakkavad täpselt aega. Kui teil on teatud mõttes korrektsuse, siis varsti emaks. Sel hetkel, on aeg pakkida ja minna sünnitusmajas.

Kui võitlus on erinev kestus ja ilmub poole tunni, siis viis minutit, me räägime lähteainete. Tõenäoliselt on teie töö ei ole enam kaugel. Kuid nad ei ole veel alanud. Kindlasti rääkige oma arstile neist sümptomitest ja hoida kõik sai kohtumisi ja soovitusi. Pea meeles kõik märgid tööjõu. Soovin teile edu ja head tervist!