Sport ja FitnessKergejõustiku

Marija Farnosova: spordi saavutuste ja elulugu

Marija Farnosova - edukas Vene jooksja. Üks kaunistatud sportlased postsovetlikus Venemaa, võitja maailmameistrivõistlused. Osaleja grand dopingu skandaal.

Lapsed ja noorukid

Ta sündis 1985. aastal Chelyabinsk külm. Ta ei uskunud, et mu elu oleks seostada see töötab. Noores eas oli ta kiindunud tantsib ja unistab, et millalgi saanud tõeline tantsija. Vananedes prioriteedid on muutunud, ja nüüd on ta mänginud sulgpalli. Väärib märkimist, et õnnestus ja sai isegi õppetund selles Savinova kandidaat kapten sport.

Running Maria alustas praktiseerivad üsna juhuslikult. Tulin koos sõbranna punktis ja on otsustanud korraldada üks drill. Kuulus treener Maslova nägi teda ja pakkus, et treenida oma pidevalt. Marija Farnosova vastupanu ei sest ta armastas sport ja ta tegi täpselt seda, mida tema seisukohti teha. Tulevikus see väga paistma eakaaslastega ja varsti hakkavad näitama oma annet.

2003. aastal Maria saadetakse Juunioride Venemaa. Keegi arvas, et ta võiks võita midagi, kuid ta võitis pronksmedali. Samal aastal võitis ta pronksmedali ja Euroopa Noored Championship. Kuna jooksja hakkas tõsiselt võtta, mitte ainult riigi tasandil võistlused, vaid ka Euroopas. Aastaselt üheksateist võitis hõbeda Vene meistrivõistlustel kaheksa meetri kaugusel ja pool kilomeetrit.

täiskasvanud karjääri

Pärast edu noorte tasandil sportlane pikka aega ma ei saavuta midagi täiskasvanud konkurentsi. Savinova otsustab, et kohtuasja bussis ja läheb Vladimir Kazarin.

Uue treeneri märgatavalt paranenud, kuid põhilistena veel leitud. Aastal 2008, kui ta saadeti maailma meistrivõistlustel Valencias, kuid see võtab ainult Kuueteistkümnendas koht. See muutub tõeline läbimurre 2009. Ta võitis meistrivõistlustel Venemaa ja ka võitis EM. Pärast sel hooajal Savinova saada lugupeetud sportlane maailmas.

2010 osutus veelgi edukamaks. Ta võitis esimese koha maailmameistrivõistlustel, kui ka Euroopa meistrivõistlused. Väärib märkimist, et kõik auhinnad olid võitnud naiste kaheksa meetrit. Keegi ei ole absoluutselt üllatunud, et järgmisel aastal uuesti Savinova võitis maailma meistrivõistlustel.

2013. aastal rahvusvahelistel meistrivõistlustel toimus Venemaal, kuid see sportlane võttis ainult teise koha. Muude jooksjad, see tulemus võiks pidada edukaks, kuid Maria ütles, et ta võiks saada paremaid tulemusi.

olümpiamängud

Future olümpiavõitja Marija Farnosova Ta läks oma esimese maailma mänge kakskümmend seitse aastat. Sportlastele selles vanuses peetakse väga muljetavaldav, kuid tüdruk näitas, et ta on ikka veel liiga vara mahakandmine. Võistlustel Londonis, ta sai esimene kaheksasada meetrit kaugusel, ja näitas tulemus 1 minut 56,19 sekundit.

Runner koju võidukas, ning üks tugevamaid sportlased maailmas. Tundus, et vanuse tõttu Maria enam ei kuvata häid tulemusi pärast suvemängud, kuid see ei olnud nii. Ta võidab palju rohkem võitu, vaatamata asjaolule, et ta oli peaaegu kolmkümmend aastat.

Marija Farnosova doping skandaal

Aastal 2015, kui juhtub resonantsi. See juhtub, et paljud vene sportlased süüdistatakse ebaseaduslike uimastite kasutamisega. Hulgas seda nimekirja ja tahe Savinova. Muidugi, kõik on kõnealuse otsuse vaidlustada, kuid Antidopingu Agentuuri olla kindel, et sportlased tegelikult kasutanud ravimeid, mis on keelatud vastavalt rahvusvahelistele konventsioonidele. Selle tulemusena otsustati, et Mary üllatunud. Ametnikud tahavad jätta tema kõiki auhindu ja elu keeld võistlustel tahes tasandil. Väärib märkimist, et diskvalifitseerida koguda ja meister treener. Praegu lõpliku otsuse vastu ei võeta ja viimane uuringutes.

Marija Farnosova kindel, kas see on diskvalifitseeritud, see on täiesti vale, sest dopingu kunagi nõustunud.

Isiklik elu

Abikaasa tüdruk on ka üsna tuntud isiksus maailmas kergejõustik. Tema nimi on Aleksey Farnosov. Noored on juba pikka aega tundnud üksteist, sest teeme ühe treener. Alguses nad lihtsalt täidetud, kuid 2010. aastal otsustas legaliseerida oma suhe. Viis aastat pärast pulmi paar esimese lapse sündi.

Marija Farnosova on suurepärane sportlane. Vaatamata sellele, et see oli ilma jäetud kõik kiitusega ja pealkirjad, kõik mäletavad seda üks tugevamaid jooksjad maailmas. Teine tõend, et - mõne riigi tasandil auhinnad, mille hulgas on sõpruse orden. Väärib märkimist, et see on saadud ainult need sportlased, kes tõesti suutnud saavutada palju.